Kierownik filii

Auto Partner SA

Wodzisław Śląski

2016-11-18

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto  zatrudnia ponad 1 000 pracowników różnego szczebla, w 68 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Obowiązki:

  • zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału
  • zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów sprzedaży
  • organizacja i nadzór pracy personelu
  • kreowanie aktywności handlowej
  • zapewnianie najwyższego standardu jakości oraz obsługi klienta
  • dbanie o prawidłowy wizerunek firmy
  • raportowanie wyników pracy oraz realizacja założonych planów

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • umiejętność tworzenia i realizacji planów sprzedażowych oraz budżetów
  • silna motywacja do osiągania celów
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99056 ofert pracy. Sprawdź!