Praca biurowa - j. angielski i niemiecki

Cee Experts

Warszawa

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska :
- bieżąca mailowa i telefoniczna obsługa klientów angielsko- i niemieckojęzycznych
- kontrola i archiwizacja dokumentów
- koordynacja przepływu informacji pomiędzy Działem Obsługi Klienta, a Klientem oraz innymi działami w firmie

Oczekiwania :
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (poziom B2/C1)
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- komunikatywność
- doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- wysokie wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę w pracy
- szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika
- pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karta multisport, karta lunchowa
- dogodna lokalizacja w centrum miasta

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!