Pracownik produkcji

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-11-16

Firma produkcyjna z Bydgoszczy, z siedzibą główną w Szwajcarii, w związku z nowymi zleceniami poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

- praca w systemie 2 zmianowym (pn-pt),

- praca przy produkcji elementów szklanych,

- pomocnicze prace produkcyjno-magazynowe.

Wymagania:

- zaangażowanie i motywacja do pracy,

- doświadczenie NIE jest wymagane,

- sprawność fizyczna.

Oferujemy:

- nawet 16zł brutto,

- pracę na terenie Bydgoszczy,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!