Konstruktor mechanik

ENTE Sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-15

W związku z poszerzaniem zakresu działalności spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • projektowanie elementów mechanicznych i obudów dla urządzeń elektronicznych w oparciu o wymagania użytkowe i technologiczne
  • przygotowywanie rozwiązań prototypowych
  • ścisła współpraca z zespołem elektroników, działem produkcji i działem testów
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • dobra znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie, w szczególności SolidWorks
  • doświadczenie w projektowaniu elementów mechanicznych 3D
  • praktyczna znajomość charakterystyk i technologii łączenia materiałów: metale, tworzywa sztuczne
  • wyobraźnia przestrzenna, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
  • mile widziana znajomość konstrukcji urządzeń elektronicznych
  • język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów wyznaczających standardy branżowe
  • atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania
  • pakiet medyczny, kartę sportową

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!