Serwisant CNC

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

2016-12-02

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, cała Polska
Stanowisko: serwisant maszyn CNC

OPIS STANOWISKA:
- serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne w zakresie maszyn dla wyposażenia krojowni (cuttery jedno i wielowarstwowe, lagowarki, maszyny do cięcia na pasy, magazyny dla rolek materiału znanych marek niemieckich i hiszpańskich)
- prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,
- przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,
- praca mobilna na terenie całego kraju oraz stacjonarnie w biurze w Bielsku-Białej
- praca od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie kierunkowe,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- prawo jazdy kat.B,
- gotowość do wyjazdów służbowych.
- znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,

Mile widziane:
- praktyczna znajomość maszyn CNC wyposażenia krojowni,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- samodzielność i inicjatywa w działaniu,
- komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

FIRMA OFERUJE:
- ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,
- odpowiednie szkolenie
- kontakt z innowacyjnymi technologiami.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

W razie zainteresowania proszę o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule podając nazwę stanowiska.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!