Mechanik Utrzymania Ruchu

FallWork

Swarzędz

2016-11-14

Obecnie dla naszego Klienta producenta o ugruntowanej pozycji, który rozbudowuje obecnie swoje struktury poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

LOKALIZACJA: SWARZĘDZ

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

OBOWIĄZKI:

usuwanie awarii, naprawy linii

przeglądy maszyn, serwisowanie

usprawnienia technologii

praca w systemie III zmianowym dział Utrzymania Ruchu

WYMAGANIA:

Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe kierunkowe (zespół szkół mechanicznych)

minimalnie 1,5-2 lata doświadczenia

 Znajomość Elektromechaniki, napraw i serwisowania parku maszynowego

znajomość zasad ISO

Znajomość budowy i napraw maszyn produkcyjnych
Znajomość rysunku technicznego i czytania schematów złożeniowych

Doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych

Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki

Pomysłowość, zaradność, kreatywność branżowa

Uprawnienia SEP

Umiejętnoś

analitycznego myślenia

Samodzielnoś

w zakresie realizacji zadań

Mile widziana:

umiejętność pracy na maszynach obróbczych konwencjonalnych typu tokarka, frezarka, umiejętność spawania

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie u rozwijającego się producenta (branża FMCG)

umowa o pracę

konkurencyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju w strukturach firmy

praca nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym

możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz specjalistycznych rekrutacji stałych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!