Łubna - Magazynier odpowiedzialny za obsługę zamówień

Cursor S.A.

Łubna

2016-11-14

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.
Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.cursor.pl.

Stanowisko: Magazynier odpowiedzialny za obsługę zamówień
Miejsce pracy: Łubna (pod Piasecznem)
Nr ref.: magazynier_odpowiedzialny za obsługę zamówień/11.2016

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych
• zapewnianie szybkiego przejęcia towaru i dobrego magazynowania
• kompletowanie towaru do wysyłki
• pakowanie przygotowanych zestawów towarów
• dbałość o porządek w miejscu pracy i dobry wizerunek firmy
• wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z działalnością firmy

Oczekiwania:
• minimum średnie wykształcenie
• dobra znajomość przepisów BHP/ POPŻ
• prawo jazdy kat. B
• znajomość procedur postępowania z towarem na magazynie
• znajomość zagadnień związanych z ruchem towarów na magazynie i przepływem dokumentacji magazynowej
• komunikatywność, skrupulatność oraz punktualność
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii, której wysokość zależy od uzyskanych wyników
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system pracy dwuzmianowy
• dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.
• pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ wraz z zaznaczonym nr ref.: magazynier_ odpowiedzialny za obsługę zamówień/11.2016

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.