Glazurnik/ Płytkarz/ Kafelkarz

Timepart Personalservice GmbH

caly kraj

2016-11-14

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Obecnie szukamy pracowników stanowisko :

Obowiązki:

-Układanie  na zlecenie klientów: płytek klinkierowych, terakoty, lastriko, płytek szklanych, drewnianych lub z  tworzyw            sztucznych,
- Odnawianie  powierzchni ścian już wyłożonymi płytkami,

- Drobne prace budowlane/wykończeniowe.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

- Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę (płatne z diety),

- Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

- Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku pracy,

- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,

- Elastyczność i zaangażowanie,

- Umiejętność pracy pod presją czasu,

- Prawo jazdy oraz samochod (mile widziane).

Proszę o przesyłanie zyciorysów/zgłoszeń na: APLIKUJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!