Specjalista ds. BHP

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Sodertalje

2016-11-14


Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Szwecja

Obowiązki:

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza również kontrole warunków BHP w siedzibie firmy i jej placówkach. Specjalista ds. BHP zajmuje się również promocją bezpieczeństwa pracy w danej organizacji.


Wymagania:

Specjalista ds. BHP powinien legitymować się wykształceniem wyższym (njlepiej kierunkowym) oraz posiadaniem uprawnień zgodnych z obowiązującymi ustaleniami prawnymi. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie na wspomnianym stanowisku. Niezbędna jest również znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej. Na tym stanowisku konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego.
Istotne są również wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz odporność na stres i umiejętność szybkiego reagowania.


Oferujemy:

Stawka 25 euro za godzine (własna działalnośc gospodarcza)


Wymagana jest własna działalność gospodarcza

Praca 10 godz dziennie pon- pt (zmiana nocna)

aplikuj

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."