Specjalista ds. usług szerokopasmowych / Telemonter - monter kabli miedzianych (Copper Cable Jointer

Brasco S.C.

Birmingham

2016-11-13

Agencja Brasco poszukuje do pracy w Birmingham w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. usług szerokopasmowych / Telemonter - monter kabli miedzianych (Copper Cable Jointer)

Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: JOINTER/1116/JE
Ilość miejsc pracy: 20

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych  monterów do usuwania usterek w sieci kabli telekomunikacyjnych, łączenia kabli miedzianych.

Zakres obowiązków:

  • Praca samodzielna lub w zespole;
  • Łączenie różnych kabli (miedzianych) lub przewodów telekomunikacyjnych;
  • Wykonywanie i testowanie  infrastruktury sieci miedzianej;
  • Instalowanie szaf rozdzielczych;
  • Zajmowanie się wykończeniem prostych prac związanych z kablem wewnętrznym, NT1 itd.
  • Montowanie oraz testowanie połączenia głównego punktu rozdzielczego oraz linii kablowej rozdzielczej;
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Kontrakt zawarty bezpośrednio z klientem brytyjskim;
  • Wynagrodzenie brutto: 120.00 - 135.00 GBP / dzień;
  • Zakwaterowanie dostarczone i płatne przez pracodawcę;
  • Dodatki żywieniowe w kwocie 15.00 GBP/dzień, bądź 20.00 0GBP / dzień na terenie Londynu;
  • Samochód służbowy typu VAN z wyposażeniem do dyspozycji + koszty paliwa pokryte przez klienta;
  • Pomoc w załatwianiu formalności.

Spotkanie z brytyjskim pracodawcą odbędzię się w Polsce w drugiej połowie listopada 2016r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na  adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: JOINTER/1116/JE.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577