Piekarz - Szwecja

Jobs Plus

Niemcy

2016-11-13

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego szwedzkiego Klienta, właściciela renomowanej piekarni, poszukuje kandydatów na stanowisko:

                                PIEKARZ

                                                         Miejsce pracy: Szwecja: Goteborg

Zakres obowiązków:

  • wypiek pieczywa

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub francuskiego
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • dokładność i sumienność
  • motywacja do pracy
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca od września na dłuższy okres czasu
  • zapewnione płatne zakwaterowanie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej piekarni
  • możliwość odbycia szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ, w tytule wiadomości  prosimy wpisać numer ref.: Piekarz/Szwecja.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!