Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Grupa ProfAs

Rawicz

2016-12-01

Agencja Pracy Profit Sp. z o.o. o numerze certyfikatu 14990 obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

praca w systemie home office na terenie woj. dolnośląskiego oraz południowej części woj. wielkopolskiego

Obowiązki:

  • Sprzedaż, rozszerzanie i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem,
  • Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie,
  • Współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie.

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, wraz z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi,
  • Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół),
  • Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
  • Umiejętność sprzedaży, tworzenia i utrzymania sieci stałych odbiorców,
  • Samodzielność działania, analityczne myślenie,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów,
  • Szkolenia i coaching,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!