Biolog/Ichtiolog

IT-ICHTHYO TROPHIC SP. Z O.O.

Stare Polichno

2016-11-13

Firma IT-Ichthyo Trophic Sp. z o. o. posiadająca Zakład w Starym Polichnie, wyspecjalizowana w hodowli, poławianiu i przetwórstwie żywych pokarmów, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Ichtiolog/Biolog

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad  hodowlą  zwierząt  i roślin słodkowodnych, słonowodnych i koralowych.

Wymagania:

- mile widziane ukończone studia na kierunku biologia, ichtiologia, zoologia lub pokrewne

- doświadczenie przy hodowli ryb słodkowodnych i słonowodnych  przynajmniej amatorsko

- dyspozycyjność

- sumienność i dokładność

- pracowitość

Oferujemy:

- umowę o pracę

- praca na terenie Zakładu w Starym Polichnie 15 km od Gorzowa Wlkp.

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość wspólnych dojazdów z Gorzowa Wielkopolskiego lub 4 pokojowe mieszkanie na terenie Zakładu

Oferty pracy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji proszę wysyłać na adres mailowy: APLIKUJ w tytule podając nazwę stanowiska pracy.