Android Developer

Talent Partners

Bielsko-Biała

2016-12-05

Dla naszego Klienta - innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. AD/158/16

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android,
  • tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań na potrzeby klientów międzynarodowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych,
  • dobra znajomość środowiska Android (Android Studio/SDK/NDK),
  • dobra znajomość języka programowania JAVA,
  • znajomość technologii REST oraz metodyki SCRUM,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie rozmienienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu aplikacji o międzynarodowym zasięgu,
  • współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!