Mechatronik samochodowy

Dekra Praca

Niemcy

2016-11-10

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

(Nr Ref:SM/11/16)

 Miejsce pracy:  Niemcy, Saksonia

Opis stanowiska:

  • demontaż, naprawa i montaż podzespołów lub układów pojazdu
  • kontrola i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych
  • montaż i demontaż urządzeń i systemów mechatronicznych
  • wymiana płynów, hamulców, zmiana świateł
  • ogólna kontrola pojazdów

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu mechatroniki samochodowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • praca w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zwracamy koszty za pierwszego dojazd do Niemiec

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)