Operator wózka widłowego, niemiecka umowa o pracę, dobre warunki!

Walter-Fach-Kraft

Berlin

2016-12-02

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • obsługa wózków widłowych ,
  • prace magazynowe,
  • zachowanie porządku w miejscu pracy,
  • rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych.

Wymagamy:

  • doświadczenia w zawodzie,
  • aktualnych uprawnień do pracy na wózku widłowym,
  • gotowości rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • gotowości do pracy trybie trojzmianowym,
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
Platne urlopy i premie swiateczne
4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),
9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec
10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze

... oraz wiele wiecej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Niemiecki pracodawca z 19-letnim
stażem, zatrudniający pracowników na
terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący
umowę o pracę i dostęp do wszelkich
świadczeń socjalnych.
Ekspert w zatrudnieniu fachowców
w wielu branżach.

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55
Znajdź nas:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99562 ofert pracy. Sprawdź!