Kosztorysant Procesu Produkcji

LINK CONSULTING

Słubice

2016-11-21

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

KOSZTORYSANT PROCESU PRODUKCJI

(kod ref. KPP-16 )

Lokalizacja: okolice Słubic

Obowiązki:

  • planowanie i nadzorowanie procesu produkcyjnego na wszystkich działach produkcyjnych wspólnie z podległymi brygadzistami;
  • określenie priorytetów i kolejności zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem ciągłości produkcji i zachowania terminów dostawy wskazanych przez klienta;
  • potwierdzenie realności terminów dostawy działowi logistyki;
  • nadzorowanie produktywności poszczególnych działów produkcyjnych, planowanie i wdrażanie działań korygujących i usprawniających;
  • ocena zapytań ofertowych pod względem wykonalności i procesu produkcyjnego;
  • planowanie przebiegu procesu produkcyjnego;
  • definiowanie zagrożeń  i wąskich gardeł produkcyjnych w procesach poszczególnych kalkulowanych produktów;
  • optymalizowanie i racjonalizowanie już realizowanych produktów;
  • sporządzanie kalkulacji powykonawczych z analizą odchyleń i planem poprawy;
  • współudział w opracowywaniu studium wykonalności produktu, FMEA, planów pracy i list materiałowych;
  • przygotowywanie ofert dla klientów i sporządzanie kalkulacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (optymalnie inżynieria produkcji, obróbka plastyczna i mechaniczna metali, mechanika i budowa maszyn);
  • min. 3-letnie doświadczanie w pracy na w/w stanowisku lub pokrewnym;
  • umiejętność pracy na systemach ERP z zakresie planowania produkcji i kalkulacji produktów;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, projektowania i sporządzania rysunków technicznych;
  • umiejętność obsługi i projektowania (rysowania) w AUTOCAD lun innym programie (mile widziane);
  • bardzo dobra znajomość materiałoznawstwa;
  • znajomość zagadnień i technik w zakresie kalkulacji produktów, kosztorysowania i wyceny oraz sporządzanie ofert handlowych;
  • dobra znajomość przebiegu i organizacji procesów produkcyjnych w branży obróbki metalu;
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word i Excel);
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • dyspozycyjność, dokładność, punktualność i skrupulatność;
  • wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • otwartość na zmiany i rozwój.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
  • dla osób relokujących sie finansowanie lokalu mieszkalnego i pomoc w poszukiwaniu pracy dla partnerów lub małżonków;
  • pakiet szkoleń i możliwość dalszego rozwoju ;
  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!