Dyspozytor Drobnicowy

ETLogistik

Kąty Wrocławskie

2016-11-08

ET Logistik Sp. z o.o. należy do Grupy Geis realizującej usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych.
Obecnie poszukujemy do zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie (woj.dolnośląskie)

Opis stanowiska:
• planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych
• planowanie i optymalizowanie kosztów transportu
• bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami
• profesjonalna obsługa Klientów
• rozwój współpracy z podwykonawcami firmy

Wymagania:
• doświadczenie w spedycji drobnicowej
• dobra znajomość rynku usług TSL
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań
• bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w rozwoju międzynarodowej organizacji
• pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

www.geis.pl

Prosimy o umieszczenie na wszystkich dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!