Brygadzista w drukarni

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-11-08

Agencja Pracy Vector działa na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu ludziom na terenie naszego kraju oraz za granicą. Posiadamy wiele interesujących ofert, na które chcielibyśmy dobrać odpowiednich kandydatów - praca, którą wykonujesz z ochotą i zaangażowaniem, przyczynia się bowiem do naszego wspólnego sukcesu.

Obecnie dla naszego klienta - lidera na rynku poligraficznym - poszukujemy:

Miejsce pracy: Wysogotowo

Obowiązki:

- Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych
- Ciągłe dążenie do poprawy efektywności procesów produkcyjnych
- Zarządzanie zespołem 20-osobowym
- Organizacja pracy podległego zespołu
- Nadzór nad procesem produkcyjnym ze szczególnym uwzględnieniem wymagań jakościowych

Wymagania:

- Doświadczenie w organizacji pracy zespołu na produkcji
- Min.półroczne doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem (zmianowy, lider, brygadzista)
- Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
- Asertywność i konsekwencja

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie
- Pracę w systemie 3-zmanowym (6, 14 i 22)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub mailowo.