UI/ UX Designer

edrone

Kraków

2016-11-06

edrone to pierwszy system klasy CRM stworzony dla e-sklepów. edrone uzyskuje bardzo wysokie oceny od swoich klientów i został wyróżniony w kategorii support podczas gali ekomers 2015. Firma jest złotym sponsorem największego wydarzenia branżowego - Targów e-commerce Solutions, Warsaw Expo 2016.

O produkcie:
System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w sklepie i tworzy spersonalizowane komunikaty zwiększające sprzedaż i dopasowujące ofertę. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu edrone Social CRM oraz technologi Machine Lerning. Jest to też jedyny na rynku system Marketing Automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce.

Interesujesz się UX Design’em?
Chcesz tworzyć responsywne serwisy www dla startupów i dużych marek?
Chcesz rozwijać swoje umiejętności i portfolio?

DOŁĄCZ do NAS!
Opis stanowiska:
- Cenimy indywidualizm i styl w realizacji nowoczesnych serwisów oraz aplikacji webowych i mobilnych.
- Praca w zespole utalentowanych front-end designerów i programistów.
- Nowoczesne środowisko sprzętowe, duże monitory, dyski SSD itd.
- Wykorzystanie dotychczasowego doświadczenie z zakresu Illustrator
- Projektowanie w oparciu o RWD, Paralax, UI, UX.
- Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie interfejsu aplikacji mobilnych/webowych.

Wymagamy:
- Portfolio w załączniku do CV. Pokaż w nim swoje najlepsze realizacje.
- Znajomość wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, Photoshop.
- Gotowość do podejmowania wyzwań i kreatywności.
- Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki

Oferujemy:
- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach.
- Adekwatne wynagrodzenie oraz wiążącą ścieżkę kariery.
- Stałą integrację wewnątrz zespołu.
- Udział w spotkaniach branżowych.
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów.
- Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!