New Business Manager

edrone

Kraków

2016-11-06

edrone to pierwszy system klasy CRM stworzony dla e-sklepów. edrone uzyskuje bardzo wysokie oceny od swoich klientów i został wyróżniony w kategorii support podczas gali ekomers 2015. Firma jest złotym sponsorem największego wydarzenia branżowego - Targów e-commerce Solutions, Warsaw Expo 2016.

O produkcie:

System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w sklepie i tworzy spersonalizowane komunikaty zwiększające sprzedaż i dopasowujące ofertę. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu edrone Social CRM oraz technologi Machine Lerning. Jest to też jedyny na rynku system Marketing Automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce.

Klienci:
X-kom, eastend.pl, Satysfakcja.pl, CitySport.com.pl, Quiosque, ByInsomnia czy Duka.

O firmie:

Nasza firma działa na rynku od 2008 roku. Stworzyliśmy m.in. platformę click apps, która jest liderem na rynku polskim i środkowo-europejskim i jest rentowną firmą udostępniającą software w modelu SaaS.

edrone

CRM dla e-commerce

www.edrone.me

oferuje pracę na stanowisku

otwarty na ludzi i zdolny do budowania trwałych relacji z klientami

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubisz nawiązywać nowe kontakty, i budować relacje bezpośrednie z ludźmi?

DOŁĄCZ DO NAS! - aplikuj do nas na APLIKUJ

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług realizowanych przez edrone sp. z o.o. Zakres jej działań obejmuje m.in.:

  • Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do edrone sp. z o. o.

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie spersonalizowanych ofert i prezentacji sprzedażowych, przy użyciu innowacyjnych narzędzi. M.in.: prezi.com, intercom.io czy Join.me

  • “Zarządzanie relacjami z klientami” - koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów poprzez wykorzystanie takich systemów jak  HipChat, Attlasian Jira, ToDoist, aplikacje Google. W pracy używamy tylko przyjaznych narzędzi, np. skrzynka Gmail

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy

  • Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży social media

  • Śledzenie najnowszych trendów w branży eCommerce

  • Możliwość firmowych wyjazdów na najważniejsze targi w Polsce i Europie

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji

  • Wiedza o marketingu Internetowym i aktywność w mediach społecznościowych.

  • Rozumienie podstaw działania sklepów internetowych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w e-sklpie lub obsłudze e-sklepów lub narzędzi wspierających e-sklepy

  • Łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych

  • Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zainteresowanie e-marketingiem, sprzedażą, technologiami internetowymi lub informatycznymi oraz szeroko rozumianą branżą reklamową

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne warunki finansowe

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów w branży eCommerce, technologii, startup’ach oraz sprzedaży bezpośredniej

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

  • Benefity dla pracowników - MultiSport Plus oraz pakiety medyczne

DOŁĄCZ DO NAS! - aplikuj do nas na APLIKUJ

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100790 ofert pracy. Sprawdź!