Praca - Doradca Handlowy od zaraz !!! 4000 brutto + Premie

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-11-05

East Service(13171) - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Lokalizacja: Poznań
Obowiązki:
- kompleksowa obsługa klienta detalicznego,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- realizacja planów sprzedażowych,
- współpraca z firmami montażowymi,
- współpraca z przedstawicielami handlowymi, dostawcami,
- odpowiedzialność za wygląd salonu.
Wymagania:
- doświadczenie handlu (mile widziane w sprzedaży artykułów wykończenia wnętrz),
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
- pozytywne nastawienie i zaangażowanie,
- bardzo dobra obsługa komputera.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie miesięczne  4000 zł brutto,
- do wynagrodzenia podstawowego premie,
- pracę w systemie równoważnym (siedmiodniowym) w godzinach 10.00-20.00,
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z tradycjami,
- pracę w energicznym zespole oraz w dogodnej lokalizacji w Poznaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ lub dzwonić pod numer  532 846 653

W aplikacji proszę o zamieszczenie klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). "

Uprzejmie informujemy, że skonstatujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!