Stażysta/ka - branża HR - Specjalista ds. obsługi klienta i rozwoju

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-03

AGENCJA HR LEVEL WORK NR LICENCJI 10944

Specjalista ds. obsługi klienta i rozwoju
PŁATNY STAŻ W HR
Czas trwania 3-6 miesięcy;
*MOŻLIWOŚĆ STAŁEGO ZATRUDNIENIA PO ODBYTYM STAŻU*

Miejsce pracy:
Warszawa Targówek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- bieżąca obsługa klienta oraz wsparcie działu handlowego i rekrutacyjnego;
- planowanie i przygotowanie strategii pozyskiwania klienta na usługi HR;
- budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi kontrahentami;
- kontakt z potencjalnym klientem;
- zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług;

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie;
- mile widziani studenci studiów zaocznych;
- pewność siebie, wysoka kultura osobista;
- samodzielność, kreatywność;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- dobra znajomość MS Office;

OFERUJEMY:
- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę;
- możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu;
- możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
- niezbędne narzędzia pracy;
- elastyczny grafik pracy;

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!