Programista Front End

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-09

Jesteśmy zewnętrzną, prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: ASD/11

Obowiązki:

• Udział w jednym lub więcej projektów zgodnie z zadaniami;

• Udział we wszystkich aspektach cyklu życia projektu (analiza wymagań, rozwój, testy, wczesne wsparcie);

• Przeprowadzanie testów modułów produktowych;

• Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności zespołów back-end i zapewniania jakości.

Wymagania:

• 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji opartych na sieci Web (praktyczna znajomość HTML 5, CSS, JavaScript i angularjs);

• Wiedza i doświadczenie w pracy z SQL (Oracle RDBMS, preferowany MS SQL Server);

• Doświadczenie z systemami kontroli wersji (preferowane  TFS) będzie dodatkowym atutem;

• Znajomość programowania .NET jest mile widziana;

• Otwarty umysł i umiejętność w rozwiązywaniu problemów;

• Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę;

• Wynagrodzenie na poziomie 7 – 9 tysięcy brutto;

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych;

• Możliwość pracy z globalnymi klientami na międzynarodowych projektach;

• Trudne i ciekawe zadania w ramach uznanej międzynarodowej i rozwijającej się organizacji.

Zachęcamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji. Więcej informacji pod mailem APLIKUJ oraz APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!