Opinie o TEMREC CONSULTING

Miśka

Gdyby było źle to forum by huczało od wpisów, skoro nic nie piszecie to znaczy, że jest bardzo dobrze!!

Julita

Co dzieje sie w firmie TEMREC CONSULTING? Mało wpisów na tym forum?

Potworek

Właśnie aplikowałem do tej firmy bo słyszałem, że jest dobra. Trochę martwię się po przeczytaniu waszych opinii. Osoba, która tam pracuje twierdzi , że ludzie są złośliwi i jak im się nie udało to dlatego tak piszą żeby dokuczyć i maja z tego satysfakcję.

Mirek

Łatwo jest ulec pozorom, oglądając stronę internetową TEMREC CONSULTING. Strona wygląda solidnie, natomiast w rzeczywistości daleko jest do solidności. Jest to firma jednoosobowa. Siedziba firmy - to malutki pokój wynajmowany w biurowcu. Rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona w sposób bardzo nie profesjonalny (zbytnie skracanie dystansu - zwracanie się jak to starego znajomego). Byłem na rozmowie w sprawie stanowiska Researcher HR. Jestem świeżo upieczonym absolwentem i poszukuję rozwijającej pracy na start. W tej firmie nie ma rozwoju. Właściciel poszukuje osób do czarnej roboty (dzwonienie po firmach i wyłudzanie kontaktów). Praca stresująca, a propozycja zarobków śmieszna. 500 zł miesięcznie przy 8 godzinnym dniu pracy (!) ale obiecują Ci zatrudnienie po okresie próbnym. Kiedy zapytałem, dlaczego mój poprzednik (praktykant) nie został zatrudniony, uzyskałem odpowiedź, że ta praca jest nieetyczna i dziewczyna po prostu nie wytrzymała psychicznie. ....

a

@ barnaba - byc może z autopsji? :D poszukują ludzi do pracy widze - na agenta ubezpieczeniowego. Co ciekawe - nie wymagają nawet doświadczenia. hmmm...

turok

Bardzo słaba firma. Nie polecam!

barnaba
@turok 05.09.2016 22:09
Bardzo słaba firma. Nie polecam!

jakieś konkrety czy tylko taki spam? warto jednak napisać skąd taka ocena dla pozostałych jeśli mają uważać.

Temrec

Witam. Kontakt bezpośredni można swobodnie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zostaw opinię o TEMREC CONSULTING - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEMREC CONSULTING