Praca w Niemczech pracownik budowlany / murarz

Esteelo Human Resources

Ulm

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany ze specjalnością murowanie

Opis stanowiska:

    • region Ulm (Niemcy)
    • długotrwała umowa z niemiecką agencją pracy tymczasowej
    • praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku (ew. soboty), min. 160 godz. miesięcznie + nadgodziny
    • praca stacjonarna, po zakończeniu budowy następuje przekierowanie na następną budowę

Główne zadania:

    • murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno obiektów mieszkalnych jak i przemysłowych z pustaków, cegieł, bloczków itp.
    • prace szalunkowe i zbrojarskie
    • betonowanie, szpachlowanie

Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego
    • zawód murarz udokumentowany świadectwem lub min. 2-letnie doświadczenie jako murarz
    • umiejętność murowanie cegłami, pustakami, bloczkami i klinkierem
    • doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych i przemysłowych od podstaw
    • mile widziany własny transport
    • mile widziane doświadczenie na niemieckich budowach
    • sumienność, profesjonalizm, dokładność i szybkość wykonywania robót

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • stawka godzinowa brutto: 11,25 euro
    • dieta dzienna netto 30 euro
    • wynagrodzenie miesięczne netto min. 1250 do 1500 euro + nadgodziny
    • zakwaterowanie zapewnione, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/46/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625