Programista android

Talent Partners

Czechowice-Dziedzice

2016-12-05

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Android

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Nr ref. PA/154/16

Najważniejsze obowiązki:

  • projektowanie i rozwój aplikacji mobilnych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • bardzo dobra znajomość Android Studio,
  • bardzo dobra znajomość Android SDK,
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA,
  • dobra znajomość GIT, SVN,
  • przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play.

Mile widziane:

  • znajomość UML,
  • znajomość Android Open Source Project,
  • znajomość architektury REST,
  • znajomość JIRA oraz metodyki prowadzenia projektów SCRUM,
  • znajomość Android NDK.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współudział w tworzeniu nowego projektu,
  • pracę w młodym i kompetentnym zespole,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!