INŻYNIER ds. TESTÓW i WALIDACJI

Axamo Sp. z o.o.

Tarnów

2016-11-01

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się spółka należąca do skandynawsko - szwajcarskiej grupy, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kompleksowych rozwiązań technologicznych dla przemysłu farmaceutycznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec
Nr referencyjny: IW/M/16

Obowiązki:

·         przeprowadzanie oraz nadzorowanie procesów walidacji oraz rewalidacji maszyn

·         przygotowanie protokołów i raportów kwalifikacyjnych dla urządzeń oraz procesów,

·         kwalifikacja instalacji, obsługi maszyn oraz powiązanych procesów (IQ, OQ, PQ, PV),

·         tworzenie dokumentacji potrzebnej podczas procesu walidacji urządzeń,

·         przegląd i ocena dokumentacji walidacyjnej, tworzenie dokumentacji technicznej,

·         przeprowadzenie i dokumentowanie procesu oceny analizy ryzyka,

·         przeprowadzanie specjalistycznych testów, zgodnie z wew. instrukcjami firmy,

·         zastosowania statystyki (SPC),

·         współpraca z klientem i innymi działami w ramach przeprowadzanych procesów walidacji urządzeń oraz procesów.

Wymagania:

Od kandydatów wymaga się min. wykształcenia wyższego technicznego oraz  doświadczenia w przeprowadzaniu testów i procesów walidacji maszyn. Niezbędna jest ponadto dobra znajomości języka angielskiego oraz znajomość norm ISO 9001 i ISO 13495.

Oferujemy:

Nasz klient oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia), ciekawą pracę, realną możliwość rozwoju zawodowego oraz najlepsze narzędzia i warunki pracy (komputery, maszyny, samochody, komfortowe biura).

Dla chętnych istnieje możliwość relokacji na dowolny okres do siedziby grupy w Szwajcarii lub zakładu w Niemczech w celu zdobycia nowych doświadczeń.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania aplikacji CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny IW/M/16

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!