ASYSTENT PROJEKTANTA

WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K.

Warszawa

2016-10-31

Opis stanowiska pracy:

 

- praca przy dużych, ambitnych projektach inżynierskich,

- projektowanie konstrukcji stalowych,

- projektowanie fasad aluminiowo-szklanych oraz fasad wentylowanych,

- udział w pełnym procesie projektowym,

- prowadzenie korespondencji związanej z projektem,

- ustalenia z Inwestorem, Architektem oraz Wykonawcą.

 

Wymagania:

 

- bardzo dobra znajomość programu AutoCad

- podstawowa znajomość zasad projektowania,

- samodzielność w ramach powierzonych zadań,

- mile widziane doświadczenie w projektowaniu fasad i konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz konstrukcji stalowych.

 

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego;

- ciekawą pracę przy zróżnicowanych tematach architektonicznych w młodym i dynamicznym zespole;

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);

 

Prezentacja firmy:

Firma WB PROJECT oferuje usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego oraz nadzoru realizacji prac elewacyjnych.

Zakres działalności dotyczący techniki fasadowej obejmuje uczestnictwo w całym procesie realizacyjnym inwestycji, od koncepcji i doradztwa dla inwestorów i architektów poprzez projekty przetargowe i wykonawcze dla generalnych wykonawców kończąc na szczegółowych projektach technicznych (warsztatowych) dla wykonawców fasad. Dodatkowo wykonywane są opracowania projektów i obliczeń z zakresu nowoczesnych elementów architektury (szkło, stal i aluminium).

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w pracy nad wymienionymi projektami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, łączymy w naszej działalności jakość, terminowość i profesjonalizm. Nasza firma dostarcza specjalistyczną wiedzę z zakresu doradztwa i projektowania w zakresie elewacji.

W opracowaniach (projektach) wykorzystywane są wszystkie dostępne na rynku rozwiązania systemowe. Jednakże z uwagi na wyzwania architektoniczne projektujemy również nowe systemy fasadowe do zastosowania obiektowego. Projektowanie odbywa się z wykorzystaniem najnowszych wersji licencjonowanego oprogramowania inżynierskiego.

Firma zatrudnia osoby z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zrzeszonych w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, posiadających wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Ponadto  firma WB PROJECT posiada dodatkowo polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w wysokości 2.000.000,- PLN  na jedno i na wszystkie Zdarzenia, na szkody Osobowe, Rzeczowe i Majątkowe.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE www.wbproject.eu