Asystent ds. Rekrutacji - Stażysta

Talent Partners

Gliwice

2016-11-07

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
W chwili obecnej, poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby zainteresowanej rozpoczęciem kariery rekrutera w siedzibie naszej firmy w Gliwicach, jako:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AR/TAL/16

Najważniejsze obowiązki:

  • pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • administracja bazą danych kandydatów,
  • pomoc w selekcji napływających aplikacji,
  • uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych,
  • inne prace administracyjne związane z realizacją projektów z zakresu HR.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub student /studentka III-V roku - kierunki humanistyczne np. socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, itp.,
  • zainteresowanie zagadnieniami HR (w szczególności rekrutacją),
  • umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • szkolenie / przygotowanie do zawodu rekrutera,
  • przyjazną atmosferę,
  • samodzielność i możliwość zwiększenia zaangażowania w projekty,
  • perspektywę podjęcia pracy w firmie po odbyciu stażu.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99798 ofert pracy. Sprawdź!