Konsultant - doradztwo medyczne - stała praca!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-30

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny/Doradca medyczny

Lubisz kontakt z klientem? Rozmowa przez telefon nie jest dla Ciebie problemem? Jesteś komunikatywny/a i masz pogodne podejście do życia ? Szukamy właśnie takich kandydatów jak Ty ! :)

Zadania:
* Obsługa telefonów wychodzących;
*Prezentacja oraz aktywna sprzedaż pakietów medycznych;

Wymagania:
* Co najmniej wykształcenie średnie;
Dyspozycyjność do pracy pn-pt, w godz. 10:00-18:00 - elastyczny grafik !!! :)

Oferujemy:
* Stabilność zatrudnienia - projekt jest aktywny cały rok :)
* Stawka godzinowa 12/13 zł/h brutto + premie
* Umowę zlecenie na początek ( 3 miesięczny okres próbny )

Jesteś zainteresowany/a? WYŚLIJ do nas swoje CV poprzez formularz!
Nie zapomnij jedynie o klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji :) !

ZAPRASZAMY !!!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!