Doradca Klienta

SNACK S.A.

Poznań

2016-10-30

Jobman Group jest Agencją Pracy Tymczasowej działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy  na stanowisku:

Lokalizacja: Poznań- Piątkowo

Pracując z Nami:

- otrzymasz umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,

- Będziesz zatrudniony bezpośrednio w firmie - bez agencji pośredniczącej,

- Masz możliwość realizowania swoich pomysłów i uczestniczenia w ciekawych projektach,

- Twoje wynagrodzenie składa się z podstawy oraz licznych bonusów,

Twoje zadania:

- sprzedażowa telefoniczna obsługa klienta,

- dopasowanie odpowiedniego projektu,

- budowanie pozytywnych relacji z Klientem,

- zapewnienie wysokiej jakości usług

Jeżeli masz w sobie :

- dużo energii do działania,

- w pracy liczą się dla Ciebie relacje, ludzie, dobra atmosfera,

- nie masz doświadczenia, lub chcesz je wykorzystać,

- chcesz ukierować swoja karierę zawodową ?

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
Prosimy o przesłanie CV zawierającego krauzulę o przetważaniu danych osobowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!