Inżynier Jakości (z jęz. niemieckim)

Talent Partners

Tychy

2016-12-05

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IJN/152/16

Najważniejsze obowiązki:

  • inicjowanie i udział w doskonaleniu procesów jakościowych,
  • udział w opracowywaniu reklamacji do dostawców,
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów,
  • przeprowadzanie audytów,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • sporządzanie raportów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analizy pomiarów przestrzennych,
  • komunikatywność,
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ