Pakowanie serów topionych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Lopik

2016-11-15

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Lopik
Nr referencyjny: 24/16/10

Obowiązki:

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za:

  • Pakowanie serków topionych
  • Obsługę maszyn produkujących serki topione
  • Dbanie o czystość na linii

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć do pracy na dłuższy okres czasu (okres świąteczny też)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w parach
  • Dobra stawkę godzinową
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Firmowe ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie służbowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."