Konsultant telefoniczny ds. przedłużania umów

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-28

AGENCJA HR LEVEL WORK NR LICENCJI 10944

Konsultant Telefoniczny

Opis stanowiska:
• telefoniczna obsługa klienta telewizji cyfrowej w celu przedłużania umów obecnych klientów;

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• dyspozycyjność do pracy pn-pt w godzinach 9:00-21:00 + możliwość pracy w sobotę 9-18;

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia;
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• elastyczny grafik – możliwość indywidualnego dopasowania;

Wynagrodzenie:
•  stawka godzinowa 13 zł/h brutto + premie;
•  po przepracowaniu pełnego miesiąca wypłacimy wynagrodzenie za szkolenie :) !!!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy o dopisek klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!