Praca na magazynie, zarabiaj aż do 18 zł brutto! DARMOWY TRANSPORT

East Service

Sady

2016-10-28

Agencja pracy East Service (13171) poszukuje kandydatów do pracy na magazynach. Magazyny zlokalizowane są w Sadach pod Poznaniem.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Firma organizuje DARMOWY transport na i z miejsca pracy z różnych miejscowości z terenu całej wielkopolski!

Wymagania:

Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sprawny fizycznie i chciałbyś się rozwijać i zdobywać doświadczenie, aplikuj już dziś!

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 19,00 zł brutto/h,
- dodatkowy bonus świąteczny, wypłacany PRZED świętami!
- praca polega na pakowaniu towaru oraz kompletowaniu zamówień ze skanerem,
- posiłek regeneracyjny za symboliczną złotówkę!
- 2 zmiany: od 7.00 do 17.30 oraz od 17.30 do 4.00,
- praca 4 dni w tygodniu po 10 h!
- podpisywana umowa o pracę.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."