Konsultant w Projekcie Informacyjnym

East Service

Poznań

2016-10-28

East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171).

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Kontakt telefoniczny oraz wysyłka maila dotyczącego targów branżowych.

Wymagania:

- umiejętność posługiwania się w jednym z języków:
• niemiecki
• portugalski
• hiszpański
• włoski
• francuski
• litewski
• czeski
• słowacki
• estoński
• węgierski
• łotewski
- dobra dykcja,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

Proponujemy ciekawą pracę w międzynarodowym towarzystwie :)
Realizujemy ciekawe projekty w różnych językach.

Oferujemy pracę tymczasową na okres ok miesiąca.
Praca od poniedziałku do piątku 9.00-16.00.
Istnieje możliwość uczestnictwa w kolejnych projektach:)

Zatrudniamy osoby zarówno uczące się, jak i nie posiadające statusu studenta.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!