Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Lublin

TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.

Lublin

2016-10-27

Jesteśmy Spółką handlową z siedzibą w Lublinie. Poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych, dla których ważna jest realizacja celów i dobra atmosfera w miejscu pracy.

Doceniamy komunikatywność, zdolności sprzedażowe i poczucie humoru naszych współpracowników.

Jeśli powyższa  charakterystyka opisuje Ciebie, a szukasz firmy, która daje możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze to jest to praca właśnie dla Ciebie!

 Opis stanowiska:

  • Planowanie i osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (średnie w uzasadnionych przypadkach)
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.
  • Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie + wysokie premie uzaleznione od skuteczności i od indywidualnego zaangazowania,
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijajacej się organizacji.
    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!