Pracownik magazynu / tłoczni - od zaraz - Bielany - 13zł/h brutto

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-27

Pracownik Tłoczni - Drukarnia
Miejsce pracy: Warszawa – Bielany

PRACA DO KOŃCA ROKU;
Oferta dotyczy pracy tymczasowej;

Obowiązki:
- Obsługa urządzeń wykonujących tłoczenia (szkolenie na miejscu);
- prace magazynowo - produkcyjne;

Wymagania:
- dyspozycyjność;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
- 13zł brutto/h;
- praca na zmiany nocne i dzienne - po 11h;
- współpraca na podstawie umowy zlecenie;
- możliwość indywidualnego dopasowania grafiku;
- szkolenie na stanowisko;

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy również o dopisanie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!