Asystent Działu Inwestycji

M&M Gastro

Katowice

2016-10-27

Szukasz pierwszej pracy i nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - my też nie mieliśmy :-)

Tak po krótce, o tym czym się zajmujemy: Jesteśmy liderem w sprzedaży i serwisowaniu profesjonalnego sprzętu dla gastronomii. Naszym klientom zapewniamy szeroką opiekę biznesową od wykonania projektu technologicznego zaplecza gastronomicznego, poprzez odpowiedni dobór urządzeń, montaż, przeszkolenie pracowników aż po kompleksową opiekę serwisową.

Stale rozszerzamy swoją działalność i poszukujemy osób, które wniosą do naszego zespołu to co cenimy najbardziej: pozytywną energię, kreatywność i uśmiech. Reszty Cię nauczymy :-)

W chwili obecnej szukamy osoby, która chciałaby objąć stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

- tworzenie i aktualizacja ofert handlowych w oparciu o specyfikację

- analiza dokumentacji nadesłanej przez inwestora

- pilnowanie terminowości procedur przetargowych

- monitoring i analiza rynku

- wsparcie Działu Inwestycji

Wymagania:

- statusu studenta

- stabilności - poszukujemy osób, które chcą się związać z naszą firmą na minimum rok

- samodzielności, kreatywności, zaangażowania w powierzone obowiązki oraz pozytywnej energii do wykonywanych zadań

- sumienności i dokładności

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- wysokie wynagrodzenie – stawka dzienna to 92,20 zł netto

- możliwość awansu i rozwoju

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na stanowisku samodzielnego Specjalisty ds. Techniczno-handlowych Działu Inwestycji, początkowo oferujemy umowę zlecenie

- szkolenia wstępne i rozwijające umiejętności handlowe oraz wiedzę produktową

- dostęp do karty Medicover (prywatna opieka medyczna) oraz OK System

- samodzielną pracę pełną wyzwań

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA REKRUTACYJNEGO na stronie:

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)