Programista Software PLC

GD Profesja SC

Stuttgart

2016-10-26

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest niemiecki dostawca całościowych rozwiązań i oprogramowań PLC oraz IT dla branży lakierniczej

Miejsce: Niemcy, okolice Stuttgartu

Nr referencyjny: PLC/PROG

OBOWIĄZKI:

  • Programowanie pełnego łańcucha procesów dla systemów aplikacji i robotów branży lakierniczej
  • Testowanie i symulacje oprogramowań
  • Tworzenie dokumentacji, opisów zakresu obowiązków oraz materiałów szkoleniowych
  • Udział w uruchamianiu produkcji
  • Szkolenie pracowników i klientów
  • Współpraca w procesie standaryzacji rozwoju

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: Elektrotechnika, Informatyka, Mechatronika, Budowa Maszyn
  • Doświadczenie w programowaniu PLC, przede wszystkim S7 i CoDeSys
  • Samodzielność pracy i otwartość na zespół
  • Dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość branży lakierniczej

OFERTA:

  • Ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania
  • Pakiet socjalny
  • Praca w renomowanej niemieckiej firmie
  • Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na APLIKUJ
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99578 ofert pracy. Sprawdź!