Pomoc kuchenna - praca na pełny etat - Catering

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-26

Pomoc kuchenna / Pracownik zaplecza

* praca na pełny etat *

Miejsce pracy: Warszawa (różne lokalizacje, nie ma stałego miejsca pracy)

OBOWIĄZKI:
- obsługa kuchni, zaplecza oraz obsługa wydarzeń;
- segregacja sprzętu, załadunek, rozładunek;

WYMAGANIA:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny!
- mile widziane doświadczenie w gastronomii;

WYNAGRODZENIE:
- 13,50/h brutto

Oferujemy na początek umowę zlecenie, po określonym czasie umowę o pracę.

PRACA W PRESTIŻOWYM CATERINGU :)

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!