Blacharz - Dekarz Szwecja

Polvik

Sztokholm

2016-11-22

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar, z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Holandii lub Niemiec to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Dla swojego klienta w firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Blacharz - dekarz
Miejsce pracy: Sztokholm
Wynagrodzenie: 19 EUR/h, tj. 140 DKK/h (stawki brutto)

CO OFERUJEMY?
Zatrudnienie w oparciu o kontrakt duński lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
Bardzo dobre stawki godzinowe – ok. 19 EUR/h, tj. 140 DKK/h (stawki brutto)
Możliwość zjazdów do domu,
Długoterminową współpracę,
Minimum 40h pracy / tygodniowo – praca na pełen etat, możliwość nadgodzin
Ubezpieczenie zdrowotne,
Zapewniamy płatne zakwaterowanie - w cenie gaz, prąd, woda, internet: 300 EUR/miesiąc

PONADTO:
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość j. angielskiego - koniecznie,
min. 2 lata doświadczenia,

umiejętność wykonywania podwójnych rąbków - typowa metoda skandynawska (prosimy o zdjęcia prac)

mile widziany własny samochód,

zdolność do pracy na wysokościach,

gotowość do szybkiego wyjazdu,

Nawet, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań - zachęcamy do aplikowania, być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !

OBOWIĄZKI:

Wykonywanie wszelkich operacji blacharsko-dekarskich, głównie podwójny rąbek stojący.

Jeśli to oferta dla Ciebie, napisz do nas przez Facebook, wyślij mail na APLIKUJm lub zadzwoń +48 790 632 321 !

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!