Kosztorysant robót budowlanych

Perfect Consulting

Gdynia

2016-10-26

Perfect Consulting - Rekrutacja – Szkolenia – Coaching - od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla.  Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, partnerstwo.

Miejsce pracy: Orle k/Wejherowa
Nr referencyjny: 122/10/2016

Obowiązki:

  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych oraz przedmiarów robót ogólnobudowlanych z uwzględnieniem optymalizacji projektu,
  • Kontrola końcowej wartości budżetu pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją przetargową,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej, sporządzanie załączników graficznych do oferty,
  • Wyszukiwanie i wycena robót/materiałów budowlanych,
  • Kontakty z oferentami i inwestorem w zakresie wyceny,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe: budownictwo),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kosztorysanta lub kierownika robót budowlanych,
  • Biegła umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność,
  • Znajomość oprogramowania kosztorysowego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Profesjonalne szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny ogłoszenia) na adres: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!