Operatorów wózków widłowych

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-11-02

Agencja Pracy Vector (11459) działa na rynku już od ponad 11 lat. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu ludziom na terenie naszego kraju oraz za granicą. Posiadamy wiele interesujących ofert, na które chcielibyśmy dobrać odpowiednich kandydatów - praca, którą wykonujesz z ochotą i zaangażowaniem, przyczynia się bowiem do naszego wspólnego sukcesu.

Obecnie dla jednego z wiodących europejskich producentów systemów profili okiennych i drzwiowych poszukujemy:

Miejsce pracy: okolice Swarzedza

Obowiązki:

- Obsługa wózka widłowego
- Prace magazynowe
- 3 zmiany 6,14,22 (pon-pt)
- Od zaraz

Wymagania:

- Uprawnienia na wózek widłowy
- Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (min.2 m-ce)
- Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Motywacja do stałej współpracy

Oferujemy:

- Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta)
- Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia
- Premie
- Dodatek nocny
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę Multisport
- Dofinansowania świąteczne i wakacyjne
- Stabilność zatrudnienia
- Atmosferę współpracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub mailowo. Więcej informacji pod numerem 728 276 709

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!