Operator maszyn – Operator CNC (k/m)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Turyngia

2016-10-26

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Turyngia
Nr referencyjny: OM/10/2016

Obowiązki:

•    wkładanie części do maszyny
•    wyjmowanie i pakowanie obrobionych części
•    obsługa maszyn CNC

Wymagania:

•    dobra znajomość j. niemieckiego
•    doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
•    mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn CNC
•    umiejętność czytania rysunku technicznego
•    prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
•    gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta
•    umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

•    zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
•    pomoc w organizacji zakwaterowania
•    wsparcie polskiego konsultanta
•    możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wpisując w tytule OM/10/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".