Specjalista ds. Rekrutacji

Phinance

Kraków

2016-10-25

Phinance jako przedsiębiorstwo postawiło przed sobą bardzo jednoznaczny cel: Tworzenie i rozwijanie kompleksowych strategii finansowych, zwiększających jakość życia Klienta, w drodze do jego niezależności finansowej.

Dlatego oprócz kompleksowej usługi, którą oferujemy, podejmujemy działania zmierzające do zrozumienia i edukacji w obszarze finansów osobistych naszych Klientów. Jest to naturalna konsekwencja długofalowej perspektywy współpracy, którą zakładamy od pierwszego spotkania z Klientem.

Obecnie do krakowskiego oddziału poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy

  • Weryfikacja i selekcja nadsyłanych aplikacji

  • Samodzielne prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami z branży finansowej (kontakt z kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacji, udzielanie informacji zwrotnej)

  • Aktywne pozyskiwanie i poszukiwanie kandydatów na rynku pracy (Direct/Executive Search, networking)

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów

Wymagania:

  • Minimum roczne, dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (preferowane doświadczenie w branży finansowej)

  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych (mile widziana znajomość metody direct search i headhuntingu)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja

  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność

  • Mile widziane wykształcenie w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka zdrowotna)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: APLIKUJ