Doradca klienta - umawianie spotkań w sektorze bankowości

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Kraków

2016-10-25

Miejsce pracy: Kraków, Krowodrza

Obowiązki:

  • Umawianie spotkań - do placówek jednego z największych banków w Polsce. Kontakt ze stałym klientem
  • Kreowanie wizerunku banku
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:
  • Zaangażowanie - w wykonywanie powierzonych zadań
  • Entuzjazm - jest on podstawą w obsłudze klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantowaną podstawę 10-15zł oraz dodatkowe prowizje
  • Elastyczne godziny pracy - wymagamy dyspozycyjności na poziomie 60h. Pracujemy w godzinach 9-20, sam/a ustalasz grafik!
  • Świetną atmosferę - dbamy, by każdy z naszych pracowników przychodził do pracy z pozytywnym nastawieniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego - możliwość awansu zarówno w strukturach jednego z największych call-center w Krakowie, jak i w banku
  • Płatne szkolenia - w pełni przygotują Cię do pracy i podniosą Twoje kwalifikacje, w dodatku zapłacimy Ci za nie

Praca dla jednego z największych banków w Polsce

Swoje CV wyślij nam na skrzynkę email : APLIKUJ

Masz pytania? Zadzwoń:

tel . 693 569 225
tel. 12 298 07 73

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!