Elektromechanik utrzymania ruchu

FallWork

Swarzędz

2016-10-24

Obecnie dla naszego Klienta producenta o ugruntowanej pozycji, który rozbudowuje obecnie swoje struktury poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

OBOWIĄZKI:

-usuwanie awarii, naprawy
-przeglądy maszyn, serwisowanie
-usprawnienia technologii
-praca w systemie III zmianowym dział Utrzymania Ruchu

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie u rozwijającego się producenta (branża FMCG)
-umowa o pracę
-konkurencyjne wynagrodzenie
-możliwość rozwoju w strukturach firmy
-praca nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym
-możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego

WYMAGANIA:

-Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe kierunkowe (zespół szkół mechanicznych)
-minimalnie 1,5-2 lat doświadczenia
-Znajomość Elektromechaniki, napraw i serwisowania parku maszynowego
-znajomość zasad ISO
-Znajomość budowy i napraw maszyn produkcyjnych
-Znajomość rysunku technicznego i czytania schematów złożeniowych
-Doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych
-Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki
-Pomysłowość, zaradność, kreatywność branżowa
-Uprawnienia SEP
-Umiejętność analitycznego myślenia
-Samodzielność w zakresie realizacji zadań

Mile widziana:

umiejętność pracy na maszynach obróbczych konwencjonalnych typu tokarka, frezarka, umiejętność spawania

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz specjalistycznych rekrutacji stałych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!