Koordynator Obiektu - Galaxy Centrum

Solid Security Sp. z o.o.

Szczecin

2016-10-24

Solid Security Sp. z o.o. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator
 Miejsce pracy: Szczecin, obiekt handlowy

 Zakres obowiązków:
- koordynowanie działań ochrony na wyznaczonym terenie
- kontrola stanu zabezpieczenia obiektów
- realizacja polityki firmy w zakresie usług ochrony fizycznej i mienia
- koordynowanie pracy podległych pracowników
- raportowanie o sytuacji na podległych obiektach

 Wymagania:
- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:
- Wysoką stawkę
- Umowę o prace
- Terminowe wypłaty wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 655 664 lub o wysłanie CV na adres APLIKUJ, w tytule wiadomości wpisując „Pracownik ochrony fizycznej”. Zapraszamy również do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie.

 Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!